Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Ксенія Мединська, Пласт

726 views

Published on

Published in: Recruiting & HR
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Ксенія Мединська, Пласт

 1. 1. Пласт 102 роки самовиховання
 2. 2. Пласт – 102 роки самовиховання  Пласт – Скаутська організація України  Мета - всебічне патріотичне самовиховання української молоді на засадах християнської моралі. Свідомі, відповідальні громадяни.  Три головні обов`язки пластуна і пластунки: - Бути вірним Богові та Україні - Допомагати іншим - Жити за пластовим законом та слухатись пластового проводу  Чотири вікові категорїі – Новаки (6-11), Юнаки (11-18), Старшопластуни (18-35), Сеньйори (35 та більше)  Волонтерська організація
 3. 3. Як ми розиваємось у Пласті?  Пластова метода - допомагає розвиватись кожному пластунові зокрема, при цьому працюючи в команді;  Пластовий закон – напрямні для розвитку;  Ступені – мотивуючий фактор, що містить у собі елементи розвитку (проекти, акції, соціальну та громадську складову);  Мандрування, пізнання природи свого краю та світу, незвиклі для щоденного життя ситуації;  Відповідальність – за себе, за молодших у ступені та віці, за організацію своїх акцій, за представництво Пласту як організації на зовні.
 4. 4. Як це впливає на нас у дорослому віці?  Досвід – який ніколи не буває зайвим, який вчить та підштовхує вчитись та розвиватись всебічно.  Бути готовим – до складних життєвих ситуацій, до змін, до чогось нового.  Активний та неспокійний ритм життя – те, що захоплює, а не втомлює.  Контакти – увесь світ та більшість сфер, що дотичні або не дотичні до Тебе.  Усмішку – навіть, коли дуже складно 
 5. 5. Юрій Старосольський «Пластування вчить вмінню радіти, радіти дрібним і великим, гарним, цікавим і веселим, — радіти життям.»
 6. 6. Богдан Гаврилишин «Я був українцем, але то поглибило моє українство. Це – одна з причин, чому я залишався українцем, хоча більшу частину життя не жив в Україні. Це для мене була справді чудова школа життя. «Пласт» мені дав мої власні дороговкази на ціле майбутнє життя.»
 7. 7. Єпископ Борис Гудзяк «Пласт – дієвий метод самовдосконалення, взаємного виховання. Ефективний він і тому, що приносить надзвичайно велику радість. Мої пластові спогади – дуже світлі. Завдячую пластунському вишколу за те, що сформував у мені навички провідництва.»
 8. 8. Доктор Любомир Романків Коли хтось скаже в розмові, що щось не може бути зробленим, або щось потрібно зробити, я люблю за це взятися, навіть зараз, хоча я не вже більше не повинен починати нічого нового! Але я люблю вирішувати проблеми, які, здавалося б, не мають вирішення. Пласт розвинув у мені ініціативу та організаційні навички, що згодом допомогли у кар`єрі.
 9. 9. СКОБ!

×