Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

No nosaukuma — līdz brendam

88,802 views

Published on

 • These are one of the best companies for review articles. High quality with cheap rates. ⇒⇒⇒WRITE-MY-PAPER.net ⇐⇐⇐ I highly recommend it :)
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Dating direct: ❤❤❤ http://bit.ly/2Qu6Caa ❤❤❤
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Dating for everyone is here: ❶❶❶ http://bit.ly/2Qu6Caa ❶❶❶
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Mums patīk... :))
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here

No nosaukuma — līdz brendam

 1. 1. a um .— o n ren uk am sa d oN zb līd piedāvā
 2. 2. Pirms sākam, vienosimies, ka brends — tas nav ne nosaukums, ne logo. Brends ir tas, kas Tas nav nāk prātā, brends! kad šo redzam!Tā ir preču zīme. Logo + nosaukums = preču zīme (to var uzzīmēt, patentēt un pārdot) Brends — tas ir kopējais priekšstats. (šajā gadījumā — par airBaltic)
 3. 3. Brends = priekšstats, un tas ir svarīgs, jo priekšstati nosaka cilvēka attieksmi un rīcību. Kamēr valdīja priekšstats, ka zeme=plakana, neviens pat nemēināja apbraukt tai apkārt!
 4. 4. Nosaukums ir svarīgs,jo tas ir pirmais saskares punkts ar brendu.
 5. 5. Nosaukums nav brends, bet nosaukums palīdz brendam rasties. Pēc nosaukuma cilvēki spriež, kas par lietu tā ir. Uzņēmums “Integrated Electronics” vispirms saīsināja savu nosaukumu uz daudz pievilcīgāko “Intel”, bet tad sāka mar)ēt produktus ar zīmi “Intel inside”. Pēc uzņēmuma produkcijas radās īpašspieprasījums, jo tā izskatījās pievilcīgāka. Rezultāts — noieta daudzkāršošanās un apsteigti konkurenti.
 6. 6. Vārdiem piemīt asociācijas. Nosaukums piešir asociācijas. Nosaukums viens pats spēj radīt spēcīgu brendu.
 7. 7. Tagad pielūgsiet mani!KādreizMadonnabiju es...
 8. 8. Vārds Sta!ins (no vārda “sta(” — “tērauds”) ietekmēun rada respektu daudz efektīvāk nekā Džugašvilli.
 9. 9. Nosaukums — tas ir kā āītis prātā.Uz nosaukuma tiek uzkarināta gan reālā pieredze, gan viss cits, ar ko brends mums asociējas.
 10. 10. Kad kaut kas noiet šībi, uzņēmums nomainanosaukumu, un līdz ar to aizslauka prom visas sliktās asociācijas un negatīvo pieredzi.
 11. 11. Pārdot brendu = pārdot nosaukumu.Vērtība rodas no pozīcijas, ko brends ieņem cilvēku prātos. Pozīcija prātā = nauda un vērtība.
 12. 12. Nosaukums ir ikviena brenda svarīga sastāvda(a. Ja jūs neziniet kā sauca tos garšīgos ābolus, kā gan spēsiet atkal pie tiem atgriezties?
 13. 13. Tāpēc......nosaukumam irjāspēj iek(ūt prātā, untapt viegli iegaumētam!
 14. 14. Nosaukumam svarīgi būt maksimāli informatīvam. Bet vienlaikus — superīsam.
 15. 15. Nosaukums nereti var k(ūtpar brenda pirmo un labāko reklāmu, jo nosaukuma atkārtošana, atkārtošanaun atkārtošana — atkal unatkal — reklamē. Un ja vēlnosaukums komunicē jūsu piedāvājumu klientam?
 16. 16. Slinki nosaukumi nestrādā. Ja cilvēks neredz savusieguvumus vai nesaprot, ko viņam piedāvā — ātri uzmetot skatienu — jūsu izredzes pārdot samazinās dramatiski.
 17. 17. Bīstaties beznozīmības. Ja nosaukums neko neizsaka —nerada skaidrību, nenodod informāciju, vai vismaz neizklausās interesanti — tas ir bezjēdzīgs.
 18. 18. Bet atrast labunosaukumu nav gana. Ir vēl arī jāpierāda,ka esat šī nosaukuma cienīgs!
 19. 19. Brendings nav domāts, lai izliktos par to, kas neesat. Brendam ir jābūt patiesam, jo tas irsolījums. Brendam irjāspēj savu solījumu turēt un izpildīt visur un vienmēr.
 20. 20. Brendings — tas nozīmē atrast savu unikālo kompetenci.Un fokusēties uz to visur un vienmēr.
 21. 21. Nosaukumam jābūt atbilstošamtam, kas esiet un ko piedāvājiet.
 22. 22. Nosaukums = brenda unikālā būtība kodolīgi formulēta
 23. 23. Pajautājiet sev — ko mēs vēlamies,lai cilvēki domā par konkrēto lietu?Tas tad arī ir jāatspogu(o nosaukumā.
 24. 24. Nemē,iniet noert melnu kai tumšā istabā — vispirms saprotiet kovēlaties pateikt, tad sākiet domāt kā to izdarīt.
 25. 25. Un, ja visu nav iespējams integrēt nosaukumā, atceraties, ka allaž var izmantot parindi. Jebšu profesionālu konsultāciju.
 26. 26. Paldies un uz tikšanos! krisjanis@parbrendu.lv

×