Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

АТС

1,093 views

Published on

АТС

Published in: Mobile
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

АТС

 1. 1. Ваш новий помічник — послуга «Віртуальна мобільна АТС» ДАЛІ НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА
 2. 2. ЗМІСТ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Ваш новий помічник - послуга «Віртуальна мобільна АТС» Основні функціональні можливості порталу: Загальні налаштування для користувачів порталу Налаштування послуг, що доступні мобільним та фіксованим номерам Статистика викликів Програмне забезпечення, KSB-phone Communicator Вхід до порталу Сторінка адміністратора Розділ «Імпорт-експорт файлу налаштувань» Налаштування коротких номерів Чорний і білий списки Заборона викликів Перехоплення вхідного дзвінка (Call pick-up) Переведення вхідного дзвінка (Call Transfer) Паралельний і послідовний виклик на номери різних абонентів Паралельний виклик на номери одного абонента
 3. 3. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ВАШ НОВИЙ ПОМІЧНИК — ПОСЛУГА «ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС» Ролі абонентів
 4. 4. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС РОЛІ АБОНЕНТІВ «Адміністратор» віртуальної АТС «Користувач» віртуальної АТС Адміністратор – це співробітник з правом управління номерами Київстар, що підключені підприємством. Він може: подавати заявку на підключення послуги «Віртуальна мобільна АТС» для своєї компанії; активувати додаткові пакети, щоб отримати більше сервісів, передбачених послугою; Для управління сервісами та зміни їх налаштувань використовується портал. Логін і пароль входу до нього надходить на e-mail Адміністратора о 12:00, наступного дня після подання заявки на підключення послуги «Віртуальна мобільна АТС». Адміністратор може керувати всіма послугами за номерами всіх абонентів підприємства, якім підключено послугу «Віртуальна мобільна АТС» «Користувач» – це абонент підприємства, якому Адміністратор надав таку роль. Логін і пароль для доступу до порталу надходить Користувачу на e-mail після того, як Адміністратор зазначить e-mail Користувача на порталі. Користувач може керувати лише тими сервісами «Віртуальної мобільної АТС», управління якими йому дозволив Адміністратор і тільки за своїм номером. У послузі «Віртуальна мобільна АТС» управління порталом розподілено за двома рівнями.
 5. 5. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПОРТАЛУ
 6. 6. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПОРТАЛУ Послугою «Віртуальна мобільна АТС» можна управляти за допомогою спеціального порталу. Наші матеріали ознайомлять Вас з основними функціями та сервісами порталу. Також, ми розглянемо декілька прикладів їх використання. Для швидкого переходу між розділами можна використовувати посилання «Зміст».
 7. 7. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПОРТАЛУ Вхід до порталу
 8. 8. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ВХІД ДО ПОРТАЛУ Доступ до послуги здійснюється: безпосередньо з сайту послуги fmc.kyivstar.ua <http://fmc.kyivstar.ua> ; із сайту kyivstar.ua <http://kyivstar.ua> (послуга «Віртуальна мобільна АТС»)
 9. 9. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ВХІД ДО ПОРТАЛУ Логіном користувача є мобільний номер Київстар у форматі 380 (код мережі) ХХХХХХХ. Пароль, відправлений на е-mail, бажано змінити при першому вході до порталу. Пароль повинен містити як літери (верхнього і нижнього регістра), так і цифри. Щоб відновити пароль для доступу до порталу, клікніть по посиланню «Забули пароль» та отримайте його на свій e-mail. У Вас є 20 спроб введення пароля для доступу на портал, після останнього неправильного введення пароль буде заблокований. Відновити пароль можна, звернувшись до служби підтримки за номером 466 (дзвінки в мережі «Київстар» не тарифікуються) або 0800 300 466 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів у межах України).
 10. 10. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПОРТАЛУ Сторінка адміністратора
 11. 11. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС СТОРІНКА АДМІНІСТРАТОРА Наведить курсор на піктограми щоб дізнатися про призначення елементів! Стартова сторінка порталу складається з 4 основних розділів: «Користувач», «Послуги», «Мобільний номер» та «Скачати KSB-phone Commnicator W10» і додаткового меню, в якому 7 розділів: «Відділи», «Керування користувачами», «Імпорт-екпорт файлу налаштувань», «Статистика викликів», «Адресна книга», «Налаштування підприємства», «Послуги підприємства».
 12. 12. Підприємство: 2926605459 Тут буде відображатися ЗКПО підприємства.
 13. 13. У верхній частині кожної сторінки порталу відображається роль користувача: «Адміністратор підприємства» або «Портал користувача».
 14. 14. Логін користувача послуги
 15. 15. Вихід з облікового запису
 16. 16. Зміна мови інтерфейсу
 17. 17. На стартовій сторінці можна скористатись розділом «Скачати KSB-phone Communicator W10», щоб завантажити програмне забезпечення (ПЗ) на персональний комп'ютер для здійснення телефонних дзвінків без використання додаткового апаратного забезпечення.
 18. 18. Клікнувши по піктограмі мобільного номера, Адміністратор послуги переходить до власного порталу Користувача.
 19. 19. У розділі додаткового меню «Статистика викликів» можна відстежувати статистику вхідних та вихідних дзвінків як на мобільні, так і на фіксовані номери.
 20. 20. У додатковому меню, в розділі «Керування користувачами», можна змінити свій пароль для доступу до облікового запису. На початку роботи з порталом Адміністратор побачить лише свій номер у переліку номерів.
 21. 21. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПОРТАЛУ Розділ «Імпорт-експорт файлу налаштувань»
 22. 22. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС РОЗДІЛ «ІМПОРТ-ЕКСПОРТ ФАЙЛУ НАЛАШТУВАНЬ» Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! Управління користувачами можна здійснювати за допомогою функції «Імпорт-експорт файлу налаштувань». Експорт файлу рекомендується робити кожен раз перед тим, як виникла необхідність внести які-небудь зміни (щоб уникнути плутанини і можливих помилок при роботі з раніше експортованими файлами). Файл Excel завантажується на комп'ютер Адміністратора.
 23. 23. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС РОЗДІЛ «ІМПОРТ-ЕКСПОРТ ФАЙЛУ НАЛАШТУВАНЬ» Наведіть курсор на піктограму щоб дізнатися про призначення елементів! Загальна інформація про організацію заповнюється системою автоматично. Далі ми розглянемо, що являє собою експортований файл.
 24. 24. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС РОЗДІЛ «ІМПОРТ-ЕКСПОРТ ФАЙЛУ НАЛАШТУВАНЬ» Наведіть курсор на піктограми щоб дізнатися про призначення елементів! Кожна клітинка цього файлу відповідає за певну функцію, тобто внесені до файлу зміни після «Імпорту» впливатимуть на працездатність системи вцілому. Цей файл Адміністратор експортував уперше. Коротко про деякі доступні можливості.
 25. 25. У стовпчику А будуть відображатися всі номери підприємства, що підключені до послуги «Віртуальна мобільна АТС».
 26. 26. У стовпчику В відображається тип номера абонента – мобільний або фіксований.
 27. 27. Для коректної роботи послуги Адміністратору обов'язково необхідно надати Користувачам імена. Прізвище та ім’я по батькові Адміністратор вносить за бажанням.
 28. 28. Після того, як Адміністратор увів ім'я та e-mail Користувача, а потім імпортував файл, Користувачеві буде автоматично надіслано первинний пароль для доступу на портал. У випадку, якщо e-mail не буде внесений, Адміністратор зможе згенерувати пароль для Користувача таким чином: додаткове меню / «Керування користувачами» / клікнути по імені Користувача / «Встановіть пароль» / «Створити пароль».
 29. 29. Кожному абоненту можна призначити короткий номер для швидкого виклику в рамках одного підприємства.
 30. 30. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПОРТАЛУ Налаштування коротких номерів
 31. 31. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ КОРОТКИХ НОМЕРІВ Для зручного та швидкого зв'язку між абонентами корпорації, підключених до послуги «Віртуальна мобільна АТС», доступний сервіс «Короткі номери». Управління сервісом відбувається через експортований файл Excel, у стовпці «Короткий номер». Щоб присвоїти короткий номер, необхідно вписати його до клітинки; Щоб відключити короткий номер, необхідно видалити його з клітинки. Для зміни номера необхідно відредагувати існуючий номер. Після збереження файлу на комп'ютері необхідно імпортувати його назад до системи за допомогою функції «Імпорт». Після імпорту зміни будуть збережені.
 32. 32. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ КОРОТКИХ НОМЕРІВ Нюанси сервісу «короткі номери» Кожному абоненту, підключеному до послуги «Віртуальна мобільна АТС», можна присвоїти короткий 4х-значний номер. Номери можуть бути 3-х, 4-х та 5-тизначними. Діапазон номерів Адміністратор обирає самостійно. Номер не може починатися з цифр 0, 1, 9. Дзвінки на короткі номери не тарифікуються. Одному номеру телефону може бути присвоєний тільки один номер. Приклад: Адміністратор ПП «Крамничка» призначає короткі номери своїм користувачам. Магазин в Дніпропетровську (мобільний) – 3001; Магазин у Львові (фіксований) – 3002; Магазин в Одесі (мобільний) – 3003. Тепер для швидкого набору між собою їм достатньо набрати короткий номер.
 33. 33. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ КОРОТКИХ НОМЕРІВ Відображення коротких номерів усіх абонентів буде доступне також на стартовій сторінці порталу в розділі «Керування користувачами».
 34. 34. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ КОРОТКИХ НОМЕРІВ Короткий номер для швидкого виклику Адміністратора – 555.
 35. 35. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ КОРОТКИХ НОМЕРІВ Важливо знати! Якщо користувач послуги, якому присвоєно короткий номер, набирає короткий номер іншого абонента, то його номер теж визначається як короткий. Якщо абоненту не присвоєно короткого номера, то при дзвінку буде видно звичайний мобільний номер телефону, а дзвінок буде оплачуватися згідно тарифного плану абонента. Абоненти корпорації, які не підключені до послуги, не можуть дзвонити на короткі номери всередині корпорації. Всім абонентам, які підключені до послуги «Віртуальна мобільна АТС», автоматично блокується виклик на короткі номери інших послуг (наприклад, на номери СРА). При цьому виклик на екстремальні номери і довідкові номери «Київстар» буде доступний. Короткі номери в різних корпораціях можуть повторюватися. Наприклад: ПП «Ромашка» та ПП «Волошка» присвоїли своїм абонентам короткі номери 2001, 2002, 2003. У цьому випадку абоненти будуть додзвонюватися на короткі номери, присвоєні в рамках одного ОКПО.
 36. 36. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ЗАГАЛЬНІ НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ ПОРТАЛУ
 37. 37. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ЗАГАЛЬНІ НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ ПОРТАЛУ Отже Адміністратор додав до системи абонентів, підключених до послуги «Віртуальна мобільна АТС» і вніс їх дані. Тепер у нього є можливість здійснювати управління даними номерами.
 38. 38. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ЗАГАЛЬНІ НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ ПОРТАЛУ Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! У додатковому меню, в розділі «Керування користувачами», можна керувати паролем користувача, якщо клікнути по імені абонента.
 39. 39. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ЗАГАЛЬНІ НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ ПОРТАЛУ Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! Адміністратор може самостійно, не звертаючись до співробітників «Київстар», управляти деякими базовими послугами за номерами своїх Користувачів у режимі online.
 40. 40. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ
 41. 41. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Наведіть курсор на піктограми щоб дізнатися про призначення елементів! Послуга «ACS – будильник» дозволяє отримати вхідний дзвінок-нагадування у встановлений час, залежно від внесених Адміністратором налаштувань. Три режими будильника дозволять максимально зручно налаштувати отримання дзвінків-нагадувань: Далі більш докладно про кожен із них. «Регулярний» «Одноразово» «щодня»
 42. 42. Кнопка активації будильника
 43. 43. Тип «Регулярний» спрацьовує в разі встановлення таких параметрів: Час виклику, коли Користувач буде отримувати дзвінок- нагадування (кратний 5 хвилинам). Кількість запусків — скільки днів поспіль Користувач буде отримувати дзвінок-нагадування.
 44. 44. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Наведіть курсор на піктограми щоб дізнатися про призначення елементів! Послуга «ACS – будильник» дозволяє отримати вхідний дзвінок-нагадування у встановлений час, залежно від внесених Адміністратором налаштувань. Три режими будильника дозволять максимально зручно налаштувати отримання дзвінків-нагадувань: Далі більш докладно про кожен із них. «Регулярний» «Одноразово» «щодня»
 45. 45. Кнопка активації будильника
 46. 46. Тип «Регулярний» спрацьовує в разі встановлення таких параметрів: Час виклику, коли Користувач буде отримувати дзвінок- нагадування (кратний 5 хвилинам). Кількість запусків — скільки днів поспіль Користувач буде отримувати дзвінок-нагадування.
 47. 47. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ
 48. 48. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ
 49. 49. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Наведіть курсор на піктограму щоб дізнатися про призначення елементів! Після внесення налаштувань будь-якої послуги, в тому числі і послуги «Будильник», необхідно натиснути клавішу «Прийняти», щоб зміни набули чинності. Після цього статус послуги зміниться.
 50. 50. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Важливо пам'ятати! Вхідний дзвінок-нагадування буде надходити з того ж номера, на якому включений будильник. Користувач, який візьме слухавку, почує тишу. Після цього дзвінок повторюватися не буде (до наступного разу, встановленого в налаштуваннях). Якщо Користувач не відповідає на дзвінок або скидає його, то дзвінок-нагадування буде повторюватися три рази (інтервал – 1 хв).
 51. 51. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Послуга «CLIR – Обмеження ідентифікації лінії, що викликає» не дозволяє визначити номер (аналог антивизначника номера). При активації цього сервісу номер користувача не буде визначатися на дисплеї телефона клієнта.
 52. 52. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Сервіс «DND – Не турбувати» дозволяє заборонити всі вхідні дзвінки, не відключаючи свій телефон.
 53. 53. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Сервіс «CLIP – Надання ідентифікації лінії, що викликає» – це автоматичний визначник номера. В разі необхідності абонент фіксованого зв'язку може відключити визначення номерів на дисплеї свого телефона.
 54. 54. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Сервіси «Конференц-зв'язок трьох абонентів» і «Утримання виклику» на цей момент не будуть доступні для управління.
 55. 55. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Послуга «Чорний і білий списки»
 56. 56. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ЧОРНИЙ І БІЛИЙ СПИСКИ» Кожному абоненту можна встановити обмеження викликів, скориставшись сервісом «Чорний і білий списки»: «Чорний список» дозволяє абоненту заборонити приймання вхідних дзвінків з певних номерів. «Білий список» дозволяє приймати виклики тільки з дозволених номерів.
 57. 57. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ЧОРНИЙ І БІЛИЙ СПИСКИ» Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! У додатковому меню, в розділі «Керування користувачами», клікніть по номеру, для якого необхідно встановити обмеження, а потім оберіть «Конфігурація послуги».
 58. 58. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ЧОРНИЙ І БІЛИЙ СПИСКИ» Для встановлення обмежень необхідно: 1. Обрати поле «SCA / SCR – Обмеження вхідного зв'язку («Білий список», «Чорний список»). 2. Встановити позначку «Активувати». 3. Обрати «Чорний список» або «Білий список». 4. У полі «Тип аутентифікації» і «Префікс» вказати номер або маску номера, з якого будуть заборонені або дозволені виклики. 5. По закінченню клікнути «Прийняти».
 59. 59. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ЧОРНИЙ І БІЛИЙ СПИСКИ» Можна забороняти / дозволяти виклики з певних номерів, груп номерів, тарифних напрямків. Приклади: Користуючись масками, можна скласти список з будь-яких номерів. При виборі «Чорного списку» і введенні номера «044-000-00-00» будуть заборонені вхідні дзвінки з номера «044-000-00- 00». При введенні маски номера «044» будуть заборонені виклики з будь-якого номера з префіксом «044». При виборі маски номера «044-000-00» будуть заборонені виклики з номерів 044-000-00-00, 044-000-00-01, 044-000-0002, ... 044-000-00-99.
 60. 60. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Послуга «Заборона викликів»
 61. 61. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ЗАБОРОНА ВИКЛИКІВ» Наведіть курсор на піктограму щоб дізнатися про призначення елементів! Всі заборони встановлюються в експортованому файлі Excel в стовпчику L – «Стандартні види заборон вихідного зв'язку». Зміни активуються тільки після імпорту файлу. Адміністратор може встановлювати заборони: усім абонентам; групі абонентів (об'єднати абонентів в адміністративні групи можна в розділі додаткового меню «Відділи»); персонально кожному абоненту. Розглянемо ще один сервіс – «Заборони викликів», який дозволяє Адміністратору встановлювати заборони на виклики з номера Користувача на певні номери, мережі або країни.
 62. 62. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ЗАБОРОНА ВИКЛИКІВ» Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! Забороняти можна такі дзвінки: 1. дзвінки на певні тарифні напрямки, наприклад, «міжнародні виклики», «міжміські виклики» тощо; 2. дзвінки на певний номер; 3. дзвінки на номери з певною маскою. Приклади: Детальну розшифровку всіх різновидів заборон можна отримати у співробітників компанії «Київстар». Allowed Local Calls – обмеження на всі дзвінки, крім дзвінків на міські номери України. Barred 00, 0700, 0900 – обмеження міжнародних дзвінків та дзвінків на платні номери, які починаються з кодів 0700, 0900. Allow only mobile Kyivstar – блокування всіх дзвінків, окрім дзвінків на мобільні «Київстар».
 63. 63. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ЗАБОРОНА ВИКЛИКІВ» Встановлювати обмеження на дзвінки конкретному абоненту можна також на порталі, клікнувши по номеру абонента в розділі «Керування користувачами» додаткового меню.
 64. 64. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Послуга «Перехоплення вхідного дзвінка (Call pick-up)»
 65. 65. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ПЕРЕХОПЛЕННЯ ВХІДНОГО ДЗВІНКА (CALL PICK-UP)» Перехоплення вхідного дзвінка (Call pick-up) Цей сервіс надає можливість перехоплювати вхідні дзвінки з одного номера підприємства на інший, не перериваючи при цьому зв'язок. Якщо дзвінок надходить на: Далі – про те, як налаштувати сервіс на порталі. фіксований номер, перехопити його може інший фіксований номер; мобільний номер, перехопити його може інший мобільний номер.
 66. 66. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ПЕРЕВЕДЕННЯ ВХІДНОГО ДЗВІНКА (CALL PICK-UP)» Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації!
 67. 67. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ПЕРЕХОПЛЕННЯ ВХІДНОГО ДЗВІНКА (CALL PICK-UP)» Отже, групу з трьох мобільних номерів створено – при отриманні вхідного дзвінка на будь-який з них, інші номери зможуть перехопити цей дзвінок. Для цього в момент надходження вхідного дзвінка на клавіатурі телефона необхідно набрати комбінацію: Приклад: Відділ продажів турфірми «Ластівка» складається з 5 співробітників. Всі номери Адміністратор об'єднав в загальну групу для перехоплення вхідних викликів. Кожен вхідний дзвінок для відділу продажів — це важливий клієнт, тому в разі якщо Іванов зайнятий і не може говорити по телефону, а Петров — вільний, останньому треба набрати *99 (зі свого номера фіксованого зв'язку «Київстар») в момент надходженя дзвінка на номер Іванова. Завдяки цьому Петров перехопить дзвінок, що надходив Іванову. 999 з мобільного номера мережі «Київстар»; *99 з номера фіксованого зв'язку «Київстар».
 68. 68. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Послуга «Переведення вхідного дзвінка (Call Transfer)»
 69. 69. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ПЕРЕВЕДЕННЯ ВХІДНОГО ДЗВІНКА (CALL TRANSFER)» Переведення вхідного дзвінка (Call Transfer) Вхідний дзвінок, що надійшов на номер абонента, може бути переведений на короткий номер іншого номера підприємства. Отримавши вхідний виклик, підійміть слухавку, скористайтеся такими командами для переведення: * # короткий номер абонента, якому треба передати виклик #. Встановивши з’єднання з абонентом, якому треба передати виклик, наберіть додатково «4»; * # короткий номер абонента, з яким треба утворити 3-сторонню конференцію #. Встановивши з’єднання з третім абонентом, наберіть додатково «3»; * 8 короткий номер абонента, якому треба передати виклик # і виклик відразу буде передано.
 70. 70. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ПЕРЕВЕДЕННЯ ВХІДНОГО ДЗВІНКА (CALL TRANSFER)» Приклад Клієнт зателефонував на фіксований номер підприємства № 1. Під час розмови з’ясувалось, що дзвінок необхідно перевести на фіксований номер підприємства № 2. Для цього співробітнику необхідно набрати одну з запропонованих раніше комбінацій.
 71. 71. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПОСЛУГА «ПЕРЕВЕДЕННЯ ВХІДНОГО ДЗВІНКА (CALL TRANSFER)» Важливо знати При стандартних налаштуваннях сервіс активований для всіх абонентів. Додаткові налаштування на порталі вносити непотрібно. Переведення вхідного дзвінка відбувається без роз'єднання зв'язку та змін тарифікації. Переведення вхідного дзвінка не тарифікується.
 72. 72. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Послуга «Паралельний і послідовний виклик на номери різних абонентів»
 73. 73. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ І ПОСЛІДОВНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ РІЗНИХ АБОНЕНТІВ Створення групи для сервісу «Паралельні та послідовні виклики» здійснюється саме у стовпчику H – «Пошук вільного абонента в групі – головний номер (MLHG)».
 74. 74. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ І ПОСЛІДОВНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ РІЗНИХ АБОНЕНТІВ Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! В рядку з номером абонента, чий номер необхідно зробити багатоканальним, встановлюємо позначку «Так».
 75. 75. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ І ПОСЛІДОВНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ РІЗНИХ АБОНЕНТІВ Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! Необхідно зберегти файл Excel з внесеними змінами на робочому столі і знову імпортувати його. Після цього зміни набудуть чинності. Імпортувавши файл, можна продовжити налаштування сервісу «Паралельний і послідовний виклик».
 76. 76. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ І ПОСЛІДОВНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ РІЗНИХ АБОНЕНТІВ Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! Також Ви можете налаштувати цей сервіс через портал. Треба зайти в розділ «Керування користувачами» та клікнути по необхідному номеру.
 77. 77. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ І ПОСЛІДОВНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ РІЗНИХ АБОНЕНТІВ Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! У нас з'явилася можливість налаштувати сервіс «Паралельний та послідовний виклики».
 78. 78. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ І ПОСЛІДОВНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ РІЗНИХ АБОНЕНТІВ Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! У нашому випадку внесення змін пройшло успішно. В якості багатоканальних були обрані відразу два номери, тому відображаються дві групи. У назві групи відображається саме той номер, який було встановлено багатоканальним. Щоб внести налаштування групи, необхідно натиснути на її назву
 79. 79. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ І ПОСЛІДОВНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ РІЗНИХ АБОНЕНТІВ Наведіть курсор на піктограми щоб дізнатися про призначення елементів! «Номер для MLHG» – номер, який був відмічений у файлі Excel або призначений на порталі. Саме на цей номер надходитимуть вхідні дзвінки і надалі передаватимуться на інші номери групи.
 80. 80. Тип «Циклічно». Вхідний дзвінок буде послідовно переходити від одного номера абонента групи до іншого в тій послідовності, в якій Адміністратор вніс абонентів у групу. Тип «Лінійно». Вхідний дзвінок буде послідовно переходити від одного номера абонента групи до іншого в тій послідовності, в якій Адміністратор вніс абонентів у групу. При цьому кожен новий вхідний дзвінок буде надходити спочатку на «пілотний» номер, а потім завжди першому абоненту в списку. Тип «Груповий виклик». Це налаштування дозволяє паралельно направляти вхідний дзвінок, що надходить на «пілотний» номер, на всіх абонентів у списку групи.
 81. 81. Додавання учасників до групи здійснюється за допомогою поля «Учасник». До групи можуть входити як фіксовані, так і мобільні номери. Один і той же номер абонента може входити одночасно до кількох різних груп.
 82. 82. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ І ПОСЛІДОВНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ РІЗНИХ АБОНЕНТІВ Важливо знати Багатоканальними можна робити кілька номерів абонентів, але не всі одночасно, щоб не виникло конфлікту налаштувань. Функція багатоканального номера буде спрацьовувати в разі набору і мобільного, і короткого номера абонента. Номер Адміністратора не можна робити багатоканальним. Це призведе до непрацездатності послуги.
 83. 83. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС НАЛАШТУВАННЯ ПОСЛУГ, ЩО ДОСТУПНІ МОБІЛЬНИМ ТА ФІКСОВАНИМ НОМЕРАМ Послуга «Паралельний виклик на номери одного абонента»
 84. 84. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ ОДНОГО АБОНЕНТА Паралельний виклик на номери одного абонента У абонента Миколи є 2 телефони – фіксований і мобільний. У файлі Excel Адміністратор може привласнити його номерам однакові дані: Після імпорту файлу ці номери стають зв'язаними обліковим записом. Якщо Миколі телефонуватимуть на будь-який з цих номерів, дзвінок буде надходити одразу на два його телефони. Достатньо застосувати однакові імена. ім'я; прізвище; електронна пошта
 85. 85. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ ОДНОГО АБОНЕНТА Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! Зв'язаний обліковий запис можна створити і на порталі. Для цього необхідно зайти в налаштування обраного номера і вибрати розділ «Повернення до заводських налаштувань».
 86. 86. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ ОДНОГО АБОНЕНТА У розділі «Керування користувачами» зв'язаний обліковий запис виглядає так:
 87. 87. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ ОДНОГО АБОНЕНТА Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! Клікнувши по номеру телефону в розділі «Керування користувачами», можна зайти на сторінку налаштування зв'язаного облікового запису, щоб задавати часові налаштування сервісу. Якщо клікнути по зеленій піктограмі телефонної слухавки, можна встановити розклад роботи.
 88. 88. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПАРАЛЕЛЬНИЙ ВИКЛИК НА НОМЕРИ ОДНОГО АБОНЕНТА Наведіть курсор на піктограми щоб дізнатися про призначення елементів! Режим «Ручний» дає можливість вручну керувати можливістю отримати дзвінок. Режим «Автоматичний» дозволяє внести більш точні налаштування на софт-фоні: автоматичне підключення або відключення можливості прийняти дзвінок, що надходить на фіксований номер абонента, дзійснюватиметься точно у встановлений час.
 89. 89. Позначку у полі «Активно» встановлено — на софт-фоні активована можливість отримання дзвінка, що надійшов на фіксований номер абонента. Позначку знято – абонент не зможе отримати дзвінок на софт-фон.
 90. 90. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС СТАТИСТИКА ВИКЛИКІВ
 91. 91. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС СТАТИСТИКА ВИКЛИКІВ Ще один корисний ресурс – «Статистика викликів». Доступ до статистики здійснюється зі стартової сторінки порталу. Сервіс призначений для отримання статистики вхідних та вихідних дзвінків як за мобільними, так і за фіксованими номерами. Адміністратору доступна статистика щодо всіх номерів. Користувач може переглядати статистику тільки за своїм номером. Далі коротко про те, яку інформацію можна отримати в цьому розділі.
 92. 92. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС СТАТИСТИКА ВИКЛИКІВ Наведіть курсор на піктограми щоб дізнатися про призначення елементів! Адміністратор буде бачити підказку, що данi в розділі «Статистика» носять інформаційний характер. В Адміністратора є можливість експортувати статистику на свій комп'ютер. Користувачі можуть переглядати дані на порталі.
 93. 93. Інформацію можна фільтрувати за трьома категоріями: вихідні виклики; отримані виклики; пропущені виклики.
 94. 94. У статистиці відображається: 1. імя абонента; 2. номер, з якого телефонували; 3. номер абонента, що викликається; 4. тип виклику; 5. тип послуги; 6. час початку виклику; 7. тривалість; 8. загальний час розмови за місяць, зафіксований по тому чи іншому Користувачу.
 95. 95. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС СТАТИСТИКА ВИКЛИКІВ В Адміністратора є можливість експортувати статистику на свій комп'ютер. Користувачі можуть переглядати дані на порталі.
 96. 96. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, KSB-PHONE COMMUNICATOR
 97. 97. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, KSB-PHONE COMMUNICATOR На стартовій сторінці будь-який абонент (як Адміністратор, так і Користувач) може завантажити і встановити на свій комп'ютер додаток «KSB-phone Communicator» (спрощена назва – софт-фон). За допомогою цієї програми можна спілкуватися, здійснювати відео- і конференц-звязок у форматі високої чіткості (HD).
 98. 98. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, KSB-PHONE COMMUNICATOR Логін і пароль для входу в додаток абонент використовує такий самий, як при вході на портал послуги «Віртуальна мобільна АТС».
 99. 99. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, KSB-PHONE COMMUNICATOR Зовні «KSB-phone Communicator» виглядає як телефон і комунікатор: 2 в 1. Детально ознайомитися з можливостями «KSB-phone Communicator» можна в інструкції користувача (запитуйте у співробітників компанії «Київстар»).
 100. 100. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС СЕКРЕТАР (IVR)
 101. 101. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС СЕКРЕТАР (IVR) Секретар (IVR) На порталі можна налаштувати сервіс «Секретар». Підключення пакета «Секретар» здійснюється шляхом подання заявки в Центрі обслуговування абонентів. Пакет підключається для будь-якого номера ЗКПО підприємства, який буде використовуватися виключно для даного сервісу. Тобто, базові послуги на даному номері працювати не будуть!
 102. 102. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС СЕКРЕТАР (IVR) Клікніть на виділену зеленим ділянку для отримання більш докладної інформації! Так само як і інші номери підприємства, що підключені до послуги «Віртуальна мобільна АТС», номер «Секретар» відображається на сторінці «Керування користувачами».
 103. 103. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС СЕКРЕТАР (IVR) Наведіть курсор на піктограми щоб дізнатися про призначення елементів! Управління автовідповідачем здійснюється за допомогою чотирьох закладок: 1. «Адміністрування»; 2. «Робочий час»; 3. «Інший час»; 4. «Святкові дні».
 104. 104. «Привітання» дозволяє записати (або завантажити) звуковий файл, який буде звучати під час дзвінка на номер IVR. У Вас є можливість: закачати звуковий файл на сервер (не більше 5,5 Мб, Mono, 8000Hz, 8-bit PCM); зберегти на локальний диск; показувати / приховувати меню для управління програвачем; записати голосове повідомлення; встановити позначку «Повідомлення завжди буде програватися повністю», щоб не можна було перервати вітання, не дослухавши його до кінця. На цій сторінці встановлюється тільки загальне вітання. Щоб записати голосові повідомлення про переадресацію та налаштувати правила переадресації викликів, використовуйте закладки «Робочий час», «Інший час» і «Святкові дні». Зауважте, що треба обов’язково записати привітання, внести правила та записати голосове повідомлення, в іншому випадку номер IVR працюватиме як офісний автовідповідач без переадресації.
 105. 105. У закладці «Графік роботи» можна вказати точний час роботи, що дозволить більш гнучко налаштовувати IVR для зазначених періодів.
 106. 106. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС СЕКРЕТАР (IVR) Наведіть курсор на піктограми щоб дізнатися про призначення елементів! Для кожного профілю можна додатково встановити своє вітання, яке буде програватися відразу після загального привітання. Закладки «Робочий час», «Інший час» і «Святкові дні» налаштовуються за однаковим принципом. Детальніше – на прикладі профілю «Робочий час».
 107. 107. Номер для переадресації за стандартними налаштуваннями – це короткий номер «Віртуальної мобільної АТС», на який буде здійснена переадресація у випадках: Ви можете додатково встановити звуковий файл, який буде звучати в разі переадресації, а також вказувати час, по якому буде спрацьовувати переадресація. абонент припустився помилки при введенні кнопки тонового набору (DTMF), натиснувши кнопку, на якій не налаштована переадресація; абонент не ввів DTMF протягом часу, який задано в полі «Переадресація через__сек».
 108. 108. Ви можете додавати DTMF-кнопки і призначати номер телефону (короткий номер «Віртуальної мобільної АТС»), на який буде переадресовуватися дзвінок при натисканні цієї кнопки. Крім того можна додати голосовий файл, який буде програватися відразу після натискання DTMF-кнопки. Якщо встановити позначку «Дозволити виклик по DTMF-кнопці», абонент, що телефонує, зможе додзвонитися на будь-який внутрішній номер в групі. Для цього треба набрати DTMF комбінацію: * (внутрішній номер), навіть якщо цей номер не вказаний в усіх попередніх налаштуваннях. Наприклад, при наборі * 6502 виклик буде переключено на внутрішній номер 6502.
 109. 109. ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНА АТС СЕКРЕТАР (IVR) Сподіваємося, що наша інструкція допомогла Вам з’ясувати, як користуватись усіма можливостями послуги «Віртуальна мобільна АТС»!

×