Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

6 клас

306 views

Published on

учнівський колектив 6 клас

Published in: Art & Photos
 • Be the first to comment

6 клас

 1. 1. В три – де Сокальському царстві, у Волицькому государстві Жили собі 6 – ти класники, і були діти ці – однокласники. Разом грались, разом вчилися і, що гріха таїть, було й билися. Тож казочку ми вам розкажемо, пригоди класу ми вам покажимо. Вчаться учні у казковому королівстві. Це казкове королівство під назвою середня загальноосвітня школа I – III ступенів с. Волиця. Відрізняється високим рівнем розвитку. Царює тут Королева – мудра і справедлива. Місцеві жителі – переважно чарівниці, миролюбиві і доброзичливі. Але й бачу два мужніх обличчя – можливо це воїни.
 2. 2. Сьогодні ви маєте можливість познайомитися з кожним учнем, з кожною особистістю нашого класу. Ви дізнаєтесь, чим живе наш клас і кожен учень зокремо. А також зрозумієте, що ми такі різні і водночас одна велика родина! *** Є в класі в нас русяві Чорноброві та біляві, Є великі та малі, Є спокійні та шумні, Є мрійливі й балакучі, Ми такі непосидючі.
 3. 3. Ми поважаємо - ,,ВИ” Ми розуміємо - ,,Я” Ми єдиний клас Ми одна сім’я.
 4. 4. Можна музику послухать, Можна й наспівати, А Юля та Діана можуть нам заграти. Білик Юлія Пашковська Діана
 5. 5. Демчук Микола Захаревич Марта Гагат Вероніка
 6. 6. Водолії нашого класу - Демчук Микола, Пирський Василь – в кожному водолії є дещо від винахідника, разом з тим це мрійники, в них бувають періоди ліні і бездіяльності, стримані і скромні. Овни нашого класу - Захаревич Марта, Мидловська Каріна - сміливі, прямолінійні, нетерплячі, балакучі, імпульсивні, повні енергії люди.
 7. 7. Тельці класу - Пашковська Діана, Гагат Вероніка – настирливі, рідко слухають поради і можуть діяти напролом. Активні , уважні , працелюбні і музикальні. Близнюки - Власюк Олег - рухливі, мінливі, мають непередбачувано швидку зміну настрою, в них часто зустрічається черствість і безсердечність.
 8. 8. Раки нашого класу - Білик Юля - мають добру пам'ять, добре розвинений інтелект, слухняні, прості і спокійні. Леви класу - Малиновський Микола, Цьома Назар – щедрі до тих, кого люблять, погано розбираються в людях, їх підкорюють похвалою.
 9. 9. Діви нашого класу - Стемковський Олег – хороші і добрі друзі, ніколи не йдуть на аваньтюри, їх не цікавлять ідеї і теорії , наполегливі трудолюбиві. Козеріг класу - Демчук Анна – чесні надійні, серйозні ,працелюбні, не люблять бути наодинці, але з трудом заводять знайомство.
 10. 10. Домашнім завданням, як завжди, завершується меню щоденного навчального процесу. Отже, домашні завдання готують зі свіжих знань, набутих на уроках, і сушених - вичитаних із підручників. За консистенцією вони бувають: густі (на 10-12 балів), середні (7-9 балів), напіврідкі (4-6), рідкі (1-3 бали). Для приготування густого домашнього завдання необхідні: а) уважність на уроці (12 б.) б) працелюбство (12 б.) в) вода … 200 гр. Під час відповіді. Для завдання середньої густоти основні продукти ті самі, але вже трохи більше води. Для приготування напіврідкого та рідкого лише вода. У деякі домашні завдання для збереження краси відповіді і кращого настрою вчителя слід додати чарівну усмішку і проникливий погляд. Вігуки та побажання щодо рецепту надсилайте у 6 клас 27 кабінет. Хай вам щастить!
 11. 11. Хто нас слухав – молодець Але казці – не кінець 6 клас – лише початок. Бо для хлопчиків й дівчаток Шлях у казку відкриває. І їх подорож триває У майбутнє їх пригоди, Стане їм нехай в нагоді Досвід казки чарівної. І казкові ці герої Через час і через роки Зроблять в свою казку кроки: Стане хтось з них адвокатом, А хтось буде депутатом, Вчитель, лікар, археолог, Математик чи біолог. Може хтось казковим дивним чином Стане президентом чинним. Та нехай не забувають, Що добро перемагає, Зло ж – отримує поразку. Цей закон і творить казку!

×