Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Юні учні арт-студії “КИТ” під час
екскурсії ознайомились з інформаційним
простором Одеської національної
наукової бібліоте...
Мія Тал
13 років
Ксенія Плукич
10 років
Софія Земленухіна
7 років
Софія Мухіна
11 років
Евеліна Соханевич
6 років
Мрія Расолова
5 років
Микола Дублянський
6 років
Семен Гребенюк
6 років
Антоніна Гребенюк
6 років
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×
Upcoming SlideShare
До 80-річчя Володимира Рутківського
Next

1

Share

Світ вражень і натхнення в Одеській національній науковій бібліотеці

У рамках екскурсійних заходів до Всеукраїнського дня бібліотек Одеську національну наукову бібліотеку відвідали учні художньої арт-студії КИТ, під час якої юні читачі мали нагоду ознайомитися з інформаційними можливостями бібліотеки, отримати консультацію про пошук необхідної літератури, а також поринути у цікавий простір історії та таємниць створення найбільшої книгозбірні Півдня України. Також у рамках екскурсії юні художники завітали до відділу мистецтв, де вони мали змогу переглянути рідкісні та сучасні видання з фонду ОННБ, які висвітлюють різні види мистецтва, а також дізнатися про історію моди та етапи її розвитку, адже мистецтво надихає дитину на творчість, дає поштовх до формування морально-етичних принципів і естетичних смаків, вчить пізнавати світ за законами любові, краси і добра.
Надихнувшись бібліотекою та книгами, викладачі та учні арт-студії КИТ під час своїх творчих занять вирішили наповнити фарбами палітру, розставити пензлі та мольберти, закріпити чисті полотна й почали малювати свої враження, якими потім і поділились з працівниками ОННБ, передавши їм свої малюнки.

Світ вражень і натхнення в Одеській національній науковій бібліотеці

 1. 1. Юні учні арт-студії “КИТ” під час екскурсії ознайомились з інформаційним простором Одеської національної наукової бібліотеки. Надихнувшись атмосферою найбільшої книгозбірні Півдня України діти поділились своїми творчими враженнями, передавши малюнки до бібліотеки. Так виникла яскрава мистецька композиція “Світ вражень і натхнення в ОННБ” Світ вражень і натхнення в Одеській національній науковій бібліотеці Учні арт-студії “КИТ” під час знайомства з бібліотекою та її можливостями Діти під час роботи над малюнками у майстерні арт-студії “КИТ” Передача малюнків співробітникові бібліотеки та знайомство з новими надходженнями за темою мистецтва із фондів ОННБ
 2. 2. Мія Тал 13 років
 3. 3. Ксенія Плукич 10 років
 4. 4. Софія Земленухіна 7 років
 5. 5. Софія Мухіна 11 років
 6. 6. Евеліна Соханевич 6 років
 7. 7. Мрія Расолова 5 років
 8. 8. Микола Дублянський 6 років
 9. 9. Семен Гребенюк 6 років
 10. 10. Антоніна Гребенюк 6 років
 • ONRL_M_Gorky

  Oct. 13, 2017

У рамках екскурсійних заходів до Всеукраїнського дня бібліотек Одеську національну наукову бібліотеку відвідали учні художньої арт-студії КИТ, під час якої юні читачі мали нагоду ознайомитися з інформаційними можливостями бібліотеки, отримати консультацію про пошук необхідної літератури, а також поринути у цікавий простір історії та таємниць створення найбільшої книгозбірні Півдня України. Також у рамках екскурсії юні художники завітали до відділу мистецтв, де вони мали змогу переглянути рідкісні та сучасні видання з фонду ОННБ, які висвітлюють різні види мистецтва, а також дізнатися про історію моди та етапи її розвитку, адже мистецтво надихає дитину на творчість, дає поштовх до формування морально-етичних принципів і естетичних смаків, вчить пізнавати світ за законами любові, краси і добра. Надихнувшись бібліотекою та книгами, викладачі та учні арт-студії КИТ під час своїх творчих занять вирішили наповнити фарбами палітру, розставити пензлі та мольберти, закріпити чисті полотна й почали малювати свої враження, якими потім і поділились з працівниками ОННБ, передавши їм свої малюнки.

Views

Total views

382

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

145

Actions

Downloads

1

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×