Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Медична компанія ilaya: що поєднує сучасні технології та містичні сподівання?

582 views

Published on

Медична компанія ilaya – новий високотехнологічний медичний центр, що розвивається надзвичайно динамічно. З 2012 року послугами центру вже скористалося понад три тисячі пацієнтів, і їхня кількість невпинно зростає. Головна місія цього медичного закладу – допомагати пацієнтам зберегти здоров’я, а не заліковувати, заробляючи на їхніх хворобах. Під модним поняттям «елітна медицина» тут розуміють насамперед ідеальну санітарію, бездоганний порядок і найвищу якість медичних послуг. Кожний з провідних напрямів діяльності центру містить ексклюзивні послуги, що надаються виключно у цій компанії.

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

Медична компанія ilaya: що поєднує сучасні технології та містичні сподівання?

  1. 1. |Elite medicine20 Медична компанія ilaya: що поєднує сучасні технології та містичні сподівання? Медична компанія Іlaya – новий високотехнологічний медичний центр, що розвивається надзвичайно динамічно. З 2012 року послугами центру вже скористалося понад три тисячі пацієнтів, і їхня кількість невпинно зростає. Головна місія цього медичного закладу – допомагати пацієнтам зберегти здоров’я, а не заліковувати, заробляючи на їхніх хворобах. Під модним поняттям «елітна медицина» тут розуміють насамперед ідеальну санітарію, бездоганний порядок і найвищу якість медичних послуг. Кожний з провідних напрямів діяльності центру містить ексклюзивні послуги, що надаються виключно у цій компанії. М Зокрема, у межах напряму «Іlaya репродукція» можна скориста- тися сучасними репродуктивними технологіями, починаючи від лікування безпліддя і закінчуючи всіма можливими видами екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), а також послугами кріобанку для збереження ембріонів, чоловічих і жіночих статевих клітин тощо. І хоча з моменту відкриття центру минув лише рік, місцеві фахівці з лікування безпліддя вже можуть похвалитися надзвичайно високою ефективністю цієї процедури. А перша двійня після штучного запліднення народилася рівно за 9 місяців після відкриття ме- дичного центру.
  2. 2. Елітнамедицина|www.gallerydrinks.com 21 Напрям «ilaya регенерація» – це останнє слово у медичній науці. Лікувальний ефект регенеративної медицини базується на використанні власних мезенхімальних стовбурових клі- тин людини, що містяться у жиру та запус- кають механізм відновлення тканин, коли потрапляють у великій кількості в зону дегенерації. Механізм нашого старіння полягає у тому, що кожного року резерв мезенхімальних стовбурових клітин зни- жується разом зі здатністю до регенерації (оновлення). У медичному центрі створена та працює високотехнологічна лаборато- рія за стандартом GMP, яка здатна виді- лити у дорослої людини власні стовбурові клітини, примножити їх до необхідної клі- єнту кількості та зберігати необмежений термін. Уперше в Україні людина отри- мала унікальну можливість скористатися послугою виділення та зберігання стовбу- рових клітин – «Біострахуванням». При- дбавши таку «страховку» зараз,пацієнт у майбутньому зможе використати власні стовбурові клітини для різноманітних ме- дичних і косметологічних процедур: на- приклад, омолодження тканин обличчя, лікування автоімунних захворювань, по- верхових рані виразок, опіків, в ортопедії і травматології тощо. Проте найбільша кількість послуг надається у рамках напряму«ilaya клініка», що має багато підрозділів. Так, гінекологічне відділення забезпечує пацієнток сучасним консервативним і оперативним лікуванням. Зокрема, ерозію шийки матки у медичному центрі лікують найменш інвазівним методом, із використанням сучасного лазера. Це особливо важливо для жінок, які ще планують народжувати. До речі, сучасна уль- тразвукова апаратура центру дозволяє майбутнім мамам вже на 30-му тижні вагітності отримати перший знімок личка дитини. Ще одним серйозним напрямом роботи клініки є урологічне відділення, де виконують найсучасніші опе- ративні втручання при аденомі простати у чоловіків. Після оперування за допомогою лазера термін перебу- вання у стаціонарі становить лише 2-3 дні. Ця «ювелірна» операція дозволяє чоловікам не лише позбавитися аденоми, але й зберегти високу якість життя. Також у центрі застосовується ен- доскопічна технологія для видалення каменів з нирок і сечового міхура. Ендоскоп «Кобра» дозволяє без розрізів дістатися до місця їхньої дислокації, роздробити камені та вимити їхні залишки. Після подібної процедури вже за 3-5 годин пацієнт може їхати додому. У перше в Україні людина отримала унікальну можливість скористатися послугою виділення та зберігання стовбурових клітин – «Біострахуванням».
  3. 3. |Elite medicine22 З гордістю у медичному центрі розповідають і про га- строентерологічне обладнання експертного рівня. «За до- помогою японського ендоскопу можна визначити ракові новоутворення на кілька років раніше, ніж при викорис- танні більшості інших ендоскопів», – розповідає дирек- тор медичного центру Олексій ШЕРШНЬОВ. – «Зви- чайно, на початковому етапі позбутися ракової пухлини набагато простіше, тому для діагностики до медичного центру приїздять навіть з інших країн», – наголошує він. Олексій Шершньов: Для тих, хто боїться ковтати, як кажуть, «кишку», у нашій клініці існує капсульна ендос- копія. Ця процедура зовсім не викликає болю та інших неприємних відчуттів у пацієнтів. Потрібно лише проков- тнути капсулу розміром з пігулку та кілька годин спосте- рігатися у нашій клініці. Капсула зробить 60000 знімків та передасть їх на спеціальний сервер. Перевага цієї про- цедури полягає ще й у тому, що капсула проходить весь шлунково-кишковий тракт і потрапляє навіть туди, куди не можна дістатися жодним іншим ендоскопом. Таким чином, ми отримуємо найповнішу інформацію про стан травної системи. «Галерея. Стиль Життя»: Фантастика! А як по- тім можна забрати капсулу? О. Ш.: Кожна капсула використовується лише один раз і виходить з організму пацієнта природнім шляхом. Головне – це інформація, яку вона передає на сервер під час перебування в організмі. Тому досить потужні онко- логічні центри направляють до нас пацієнтів для діагнос- тики шлунково-кишкового тракту. Крім гастроентероло- гії, у нашому центрі працює сучасне відділення хірургії. Там, наприклад, застосовується новітня технологія для лікування такої делікатної хвороби, як запалення гемороїдальних вузлів. Вона дозволяє за пару звернень до лікаря позбавитися цього захворюван- ня без болю, анестезії і попередньої підготовки. За допомогою холодного зварювання судин перекривається постачання крові до гемороїдального вузла, після чого він невдовзі відмирає. Водночас у клініці широко пред- ставлено пластичну хірургію та косметологію, у тому числі й з викорис- танням стовбурових клітин. «Галерея. Стиль Життя»: Як Вам вдалося створити таку кліні- ку? Чи довго Ви до цього йшли? О. Ш.: Знаєте, я часто жартую, що я «штатський» у медицині, тоб- то – не лікар. Але я певний час обіймав керівні посади у сфері охорони здоров’я Києва і зрозумів, що люди потребують якісних медичних послуг за помірною ціною та доброго ставлення. Тому ми обрали технології, які є найбільш ефективними та інноваційними. У нас є те, чого не мають навіть значно потужніші медичні заклади. Хотів би зауважити, що від більшості інших приватних медичних закладів наш центр також вирізняє те, що ми маємо власні наукові розробки. п евний час обіймав керівні посади у сфері охорони здоров’я Києва і зрозумів, що люди потребують якісних медичних послуг за помірною ціною та доброго ставлення.
  4. 4. Елітнамедицина|www.gallerydrinks.com 23 «Галерея. Стиль Життя»: Чи використовуєте ви якісь нові інформаційні технології для роботи з пацієнтами? О. Ш.: Так, на офіційному сайті компанії кожний відвідувач має можливість безкоштовно пройти електронний скринінг. Це досить детальна анкета, яку можна заповнити вдома онлайн та за один-два дні отримати звіт на електронну пошту. У ньому будуть рекомендації щодо подальших обстежень, і, головне, ціна цих обстежень. «Галерея. Стиль Життя»: Із сучасними технологіями зрозу- міло. Але якщо трохи повернутися до минулого – відомо, що нині надзвичайно популярними є консультації різноманітних астрологів та екстрасенсів. Ви в це зовсім не вірите, чи припускаєте, що подібний вплив на людське здоров’я все ж існує? О. Ш.: Механізм подібних впливів залежить від індивідуального сприйняття кожної людини. Можливості людського організму ще мало досліджені. Буває так, що під впливом певних психологічних чинників пацієнти стають здоровими. У нашому медичному центрі вважають, що безпліддя, наприклад, – це зазвичай результат неправильних пси- хологічних настанов. Іноді подружжю досить бути у хорошому на- строї та приємному очікуванні дитини, щоб завагітніти. Тому ilaya стала ініціатором створення єдиної в Україні скульптури-оберегу, яка називається «У вас буде дитина!». Вона розташована перед фасадом клініки та зображує немовля на великому качані капусти. Кажуть, ця скульптура має чудодійний вплив: досить потерти сідничку дитинчати, і жінка неодмінно завагітніє! Чимало майбутніх мам приїздять до нас щодня саме з такою метою. І laya стала ініціатором створення єдиної в Україні скульптури- оберегу, яка називається «У вас буде дитина!». Вона розташована перед фасадом клініки та зображує немовля на великому качані капусти.

×