Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
2015рік
Обласний конкурс на звання
Найкращого читача 2015 року
«Велика книга читацьких
рекордів
Херсонщини»
II етап
Каланч...
Вітання
заступника директора
Красновид С.О. та поважне журі
Наші переможці:
Нігачова Вікторія (6 клас)
Нігачова Вікторія – 6 клас,
Каланчацька ЗОШ№2 I- IIIст.,
читає в шкільній біблі...
Відгук на улюблену книгу Сінкен Гопп «Юн та Софус»
Нещодавно до моїх рук
Потрапила цікава книга Сінкен Гопп,
Письменниця з...
Наші переможці:
Вінтовкіна Вероніка (7клас)
Учениця 7 класу Новопавлівської
ЗОШ I - III ступенів ім. В.Д.Реут.
Новопавлівс...
Учень 8 класу в Гаврилівській
ЗОШ I- IIIст.
Каланчацький район,
с. Гаврилівка-2.
Активний читач шкільної та
сільської бібл...
Учасники конкурсу: (6 клас)
Чвартковська Дар'я (Каланчацька ЗОШ№1)
Костюченко Дар'я (Новокиївська ЗОШ)
Чернишов Віталій (Каланчацька ЗОШ№1)
Барановська Руслана (Мирненська ЗОШ)
Задорожна Дарина (Гаврилівська ЗОШ)
Юдіна Олександра (Хорлівська ЗОШ)
Учасники конкурсу (7 клас)
Чвартковський Максим (Каланчацька ЗОШ№2)
Димченко Діана (Каланчцька ЗОШ№1)
Садова Аміна (Каланчацька ЗОШ№1)
Стахурська Вікторія (Олександрівська ЗОШ)
Бугай Ольга (Новоолександрівська ЗОШ)
Немогущева Наталія (Новоолександрівська ЗОШ)
Юзефович Тетяна (Каланчацька ЗОШ№2)
Нов...
Шацило Яна (Новокиївська ЗОШ) (7 клас)
Куришко Аліна (Каланчацька ЗОШ№2) (7 клас)
Алєєва Олександра (Каланчацька ЗОШ№1) (8...
Єрух Олена (Новопавлівська ЗОШ)
Згоранець Ліза (Каланчацька ЗОШ№1)
Гюрджан Каріна (Каланчацька ЗОШ№1)
Ільїна Аліна (Горьківська ЗОШ)
Шкодич Віолета (Каланчацька ЗОШ№2)
Думінець Діана(Каланчацька ЗОШ№2)
Сіряк Ліза (Каланчацьк...
Нігачова В.(6кл.) Вінтовкіна В. (7кл.) Голота В. (8 кл.)
Книга читацьких рекордів
Олександрівської сільської бібліотеки-філії
Запрошуємо до дитячої бібліотеки!
Наша адреса: смт Каланчак, вул. Піонерська №17
е-mail: kalanchak.detskay@gmail.com
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

конкурс книга читацьких рекордів

541 views

Published on

Конкурс Книга читацьких рекордів Каланчацького району

Published in: Art & Photos
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

конкурс книга читацьких рекордів

 1. 1. 2015рік Обласний конкурс на звання Найкращого читача 2015 року «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини» II етап Каланчацький район 2015рік
 2. 2. Вітання заступника директора Красновид С.О. та поважне журі
 3. 3. Наші переможці: Нігачова Вікторія (6 клас) Нігачова Вікторія – 6 клас, Каланчацька ЗОШ№2 I- IIIст., читає в шкільній бібліотеці та районній дитячій бібліотеці, стала переможцем в 1 та 2 етапі в шкільній та районній дитячій бібліотеках. Висловлювання про книгу: "Читайте! Нехай у вашому житті не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги" . К.Паустовський …Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь. (Т.Г.Шевченко)
 4. 4. Відгук на улюблену книгу Сінкен Гопп «Юн та Софус» Нещодавно до моїх рук Потрапила цікава книга Сінкен Гопп, Письменниця з Норвегії, Зуміла такукнигу написати У якій пісеньки та віршики Можна здрузями співати. Головний герой там хлопчик Юн, Який вжитті нічогоне здобув Інавіть друзів він не мав. Одного разу на паркані крейдою Хлопчикавін намалював. Крейда та булачарівна, Іожив той хлопчина Юн додому його забрав, Та й Софусом його назвав. Пригоди хлопчаків розпочалися Коли вони у мандри подалися. До сплячої красуні упалац У зачарованукраїну Троянд До них приєднався Кумле троль Який постійно щось писав Ізнаменитим друкарем став. А взагалі мрії кожного збулися Софус і Біббі одружилися. Юн - ставводієм паровоза. Софус – знаменитим скрипалем. А книгавчить нас тих дилем, Щоб мрії свої не кидати, А постійно перешкоди долати, Й самих себе перемагати. Чудова ця книга й читається легко, Томурекомендую завітати до бібліотеки, Й цю книгу негайно взяти. До речі, на ній так і написано «Для тих, хто не любить читати!» Чарівниця книжкових полиць. Коли заходжу до районної дитячої бібліотеки, то інколи зустрічаю там посивілу літню жінку. Вона то книжку на полиці поправляє, то милується квітами на підвіконні. Часом розпитує дітей, які книги вони читають. Спочатку я подумала, що це чиясь бабуся приходить сюди з онуками. І розповіла про неї мамі. – Ні, це не чиясь бабуся. Це – Лідія Дмитрівна Лебідь, колишня завідувачка районної дитячої бібліотеки, - пояснила мама. А ввечері я почула матусину розповідь про те, як вона уперше познайомилася з Лідією Дмитрівною, коли матуся була ще маленькою першокласницею. Разом із подругою несміливо зайшла до бібліотеки, щоб записатися. Їх привітно зустріла гарна, усміхнена жінка. Мама сказала, що дуже хоче навчитися гарно читати. Бібліотекар посміхнулася, взяла її за руку і повела до полиць, де стояло безліч книг. Вона знайомила з книгами, а маленькій школярці здавалося, що це чарівна царівна всього цього багатства. А потім запропонувала записатися. Запитала маму, як звати її батьків. Дівчина розгубилася й сказала, що мама – Надія, тато – Дмитро. Лідія Дмитрівна усміхнулася і запропонувала прийти разом з батьками. Мамі було трішки прикро, але бажання читати не зникло. Наступного разу прийшла зі своєю мамою, і її записали. З тих пір минуло багато часу. За словами матусі, вона виросла в нашій дитячій бібліотеці. А Лідію Дмитрівну пам‫יּ‬ятає донині. Після розповіді моєї мами, коли я знову у дитячій книгозбірні побачила Лідію Дмитрівну, то також подумала, що дійсно це хоч і старенька , майже 88 років їй , але все ж та чарівниця книжкових полиць. Нігачова Вікторія, 6 клас, Каланчацький район.
 5. 5. Наші переможці: Вінтовкіна Вероніка (7клас) Учениця 7 класу Новопавлівської ЗОШ I - III ступенів ім. В.Д.Реут. Новопавлівська сільська бібліотека – філія Каланчацького району Читає в шкільній та сільській бібліотеках, стала переможцем в 1 та 2 етапі Конкурсу. Висловлювання про книгу - Книги – морська глибина. Хто в них пірне аж до дна, Той, хто і труду мав досить, Дивнії перли виносить. (І.Я.Франко) Читання - це звичка, до якої не звикають, а хворіють на неї. Читання - ось найкраще вчення. Новопавлівська ЗОШ I-III ступенів імені В.Д.Реут Підготувала учениця 7 класу Винтовкіна Вероніка. с. Новопавлівка 2015р.
 6. 6. Учень 8 класу в Гаврилівській ЗОШ I- IIIст. Каланчацький район, с. Гаврилівка-2. Активний читач шкільної та сільської бібліотеки-філії Висловлювання про читання, книгу – - Без книг, як без повітря, людина жити не може. (С.П. Корольов) - Література вимагає не тільки талановитого письменника, а й талановитого читача. - Чудову книжку ми читаємо кожен раз немов наново. (Ю. Олеша) Наші переможці: Голота Віктор (8клас)
 7. 7. Учасники конкурсу: (6 клас) Чвартковська Дар'я (Каланчацька ЗОШ№1) Костюченко Дар'я (Новокиївська ЗОШ)
 8. 8. Чернишов Віталій (Каланчацька ЗОШ№1) Барановська Руслана (Мирненська ЗОШ)
 9. 9. Задорожна Дарина (Гаврилівська ЗОШ) Юдіна Олександра (Хорлівська ЗОШ)
 10. 10. Учасники конкурсу (7 клас) Чвартковський Максим (Каланчацька ЗОШ№2) Димченко Діана (Каланчцька ЗОШ№1)
 11. 11. Садова Аміна (Каланчацька ЗОШ№1) Стахурська Вікторія (Олександрівська ЗОШ)
 12. 12. Бугай Ольга (Новоолександрівська ЗОШ) Немогущева Наталія (Новоолександрівська ЗОШ) Юзефович Тетяна (Каланчацька ЗОШ№2) Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів «Лев, Біла Відьма і шафа» Клайв Стейплз відгук Робота Юзефович Тетяни 7-А клас, Каланчацька ЗОШ №2
 13. 13. Шацило Яна (Новокиївська ЗОШ) (7 клас) Куришко Аліна (Каланчацька ЗОШ№2) (7 клас) Алєєва Олександра (Каланчацька ЗОШ№1) (8 клас) Раківський Юрій (Олександрівська ЗОШ)
 14. 14. Єрух Олена (Новопавлівська ЗОШ) Згоранець Ліза (Каланчацька ЗОШ№1) Гюрджан Каріна (Каланчацька ЗОШ№1)
 15. 15. Ільїна Аліна (Горьківська ЗОШ) Шкодич Віолета (Каланчацька ЗОШ№2) Думінець Діана(Каланчацька ЗОШ№2) Сіряк Ліза (Каланчацька ЗОШ№1)
 16. 16. Нігачова В.(6кл.) Вінтовкіна В. (7кл.) Голота В. (8 кл.)
 17. 17. Книга читацьких рекордів Олександрівської сільської бібліотеки-філії
 18. 18. Запрошуємо до дитячої бібліотеки! Наша адреса: смт Каланчак, вул. Піонерська №17 е-mail: kalanchak.detskay@gmail.com

×