Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Пристрої виведення

Класифікація пристроїв виведення

 • Login to see the comments

Пристрої виведення

 1. 1. Інформатика 9клас Виведення інформації Слуцька І.А.
 2. 2. Класифікація пристроїв виведення Стандартні Нестандартні Монітор Принтер Колонки Навушники Плотер Цифрове табло
 3. 3. Монітор Монітори можна класифікувати за багатьма ознаками: • за розміром діагоналі (у дюймах). Так монітор може мати діагональ 14", 15", 17", 20", 21" або більше; якщо планшет то від 7" до 14", • за типом екрану - на рідкокристалічні, променеві або плазмові (від 40").
 4. 4. Монітор Монітори можна класифікувати за багатьма ознаками: • за «розміром крапки на екрані» ( тобто якого розміру є найменша точка, яку можна вивести на екран). Так найпоширенішими є монітори з «крапкою» від 0.28мм до 0.25мм; • за типом управління - на цифрові та аналогові; • на кольорові та монохромні.
 5. 5. Плотер
 6. 6. Навушники Класифікація : За способом передачі звуку дротові - з'єднані з джерелом проводом, тому можуть забезпечити максимальну якість. бездротові - з'єднані з джерелом за допомогою бездротового каналу: інфрачервоним, Bluetooth. Мобільні.
 7. 7. Навушники Класифікація : За типом конструкції накладні - накладаються на вухо моніторні - повністю обхоплюють вухо.
 8. 8. Цифрові табло Електронні цифрові табло курсів обміну валют Електронне табло для хокею Електронне табло залізничого вокзалу
 9. 9. Принтер Принтер (англ. printer — друкар) — пристрій для друку інформації на папір. За технологією друку принтери поділяють на:  матричні,  струменеві,  лазерні,  cублімаційні  3D
 10. 10. Матричні принтери Матричні принтери - найстаріші, механізм був винайдений в 1964 році корпорацією Seiko Epson. Зображення формується друкуючою головкою, яка складається з набору голок, що приводяться в дію електромагнітами. Існують монохромні та 5-кольорні матричні принтери. Головка принтера оснащена 9, 18 або 24 голками.
 11. 11. Матричні принтери Матричні принтери використовуються як спеціалізовані для друку на безперервний рулон паперу в лабораторіях, банках, бухгалтеріях, для друку на багатошарові бланки (наприклад, паспорти, авіаквитки), а також, коли важливий сам факт друку ударом. Вважається, що факт удару ускладнює внесення несанкціонованих змін до фінансового документа.
 12. 12. Переваги Недоліки 1. Відносно високий рівень шуму. 2. Відносно низька швидкість друку. 3. Відносна низька якість друку. 4. Тільки монохромний друк. 1. Невимогливість до якості паперу, друк на нестандартному папері. 2. Наявність відтиснень, можливість друку під копірку. 3. Простота і надійність. 4. Дешеві витратні матеріали.
 13. 13. Струменеві принтери Принцип дії струменевих принтерів схожий на матричні принтери тим, що зображення на носієві формується з крапок. Зображення формується з мікрокрапель чорнила, яке видувається з сопел картріджа.
 14. 14. Переваги Недоліки 1. Низька економічність. 2. Непродуктивна витрата чорнила на прочищення головок. 3. Низька місткість картріджів. 4. Вимогливий до паперу. 5. В дешевих моделях низька стійкість відбитків (швидко вицвітають і змиваються). 6. Відносно низька швидкість друку. 1. Висока якість графіки навіть для найдешевших моделей. 2. Низька вартість принтера (продається нижче за собівартість). 3. Наявність принтерів великих форматів (від А4 до А0 (плоттер)).
 15. 15. Лазерні принтери Технологія - попередник сучасного лазерного друку з'явилася в 1938 році. Честер Карлсон винайшов спосіб друку, названий електрографія, а потім перейменований в ксерографію.
 16. 16. Лазерні принтери Лазерні кольорові принтери нижчого цінового діапазону використовують чотирьохпрохідну технологію. Тому їх швидкодія при виведення кольорових документів не перевищує 8 стор./хв.
 17. 17. Переваги Недоліки 1. Монохромний друк (висока ціна принтера і копії для якісного кольорового друку) 1. Висока надійність 2. Відносно невисока ціна копії 3. Висока швидкість друку (до 14 сторінок/ хв.) 4. Висока якість друку 300, 600 і більш dpi.
 18. 18. Сублімаційні принтери Термосублімація (сублімація) - це швидкий нагрів фарбника, коли пропускається рідка фаза. З твердого фарбника відразу утворюється пара. Якщо зображення не покрити спеціальним шаром, який блокує ультрафіолет, то фарби незабаром вицвітуть.
 19. 19. 3D Принтер 3D-друк. В основі його лежить принцип пошарового створення (вирощування) твердого об'єкта. Застосовуються дві принципові технології: Лазерна
 20. 20. 3D Принтер Лазерне спікання - при цьому лазер випалює в порошку з легкосплавного пластику, шар за шаром, контур майбутньої деталі. Після цього зайвий порошок струшується з готової деталі.
 21. 21. 3D Принтер Струменева Застигання матеріалу при охолодженні - роздавальна головка видавлює на охолоджувану платформу-основу краплі розігрітого термопластика.
 22. 22. 3D Принтер При цьому можна відтворити забарвлення деталі, використовуючи сполучні речовини різних кольорів. Густі керамічні суміші теж застосовуються в якості матеріалу, що сам твердіє, для 3D-друку великих архітектурних моделей.
 23. 23. 3D Принтер (Для їжі)
 24. 24. Інші незвичайні принтери Посилання на сайт

×