Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Şirketlere Özel SEO Hizmeti

93 views

Published on

Firmanızın web sitesine ziyaretçi gelmiyorsa o zaman doğru yerdesiniz. Kurumsal SEO hizmetimizden yararlanarak şirketinizi büyütün!

Published in: Business
  • Be the first to comment

Şirketlere Özel SEO Hizmeti

  1. 1. SEO Hizmeti
  2. 2. SEO Strateji Site İçi Optimizasyon Sitenin sayfaları ve içerikleri arama motorlarına göre optimize edilir. Araçları Hazırlama Sitenin SEO çalışması için gereken araçların hazırlanması Araştırma & Analiz Rakipler ve sektör ile ilgili detaylı araştırma ve analiz. Süreklilik Sitenin anahtar kelimelerde Google sıralamalarının devamlılığını sağlama Raporlama Web siteye yapılan çalışmaların detaylı bir şekilde raporlanması Site Dışı Optimizasyon Zararlı backlinklerin temizlenmesi ve yüksek kaliteli backlink inşası
  3. 3. Dijital Pazarlama 1. Site içi ve site dışı SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) 2. Site içi Dönüşüm oranı optimizasyonu 3. Google Adwords & Facebook & Instagram 4. Haber bülten yayını (PR çalışmaları) 5. E-posta pazarlama 6. Sosyal medya pazarlama 7. Ürün fiyatlandırma stratejileri
  4. 4. Site içi SEO Ürün ve kategori sayfalarına özgün içerikler eklenecek. Ürün sayfalarına yorumlar eklenirse satışlar artacak, ve SEO’ya da faydası olacaktır. Siteye mutlaka blog kısmı eklenecek, ürünlerin satışlarını artıracak özgün ve SEO uyumlu içerikler yayınlanacak.
  5. 5. Site dışı SEO Siteye çok sayıda yüksek kaliteli haber sitelerinden doğru şekilde tanıtım yazıları alınacak. Backlinkleri güçlendirmek için tanıtım yazılarına ayrı link inşası uygulanacak.
  6. 6. Site dışı SEO Siteye çok sayıda yüksek kaliteli haber sitelerinden doğru şekilde tanıtım yazıları alınacak. Backlinkleri güçlendirmek için tanıtım yazılarına ayrı link inşası uygulanacak.

×