Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

3 žaidimas. 1 turas. Bendri klausimai.

414 views

Published on

Published in: Sports
 • Best dissertation help you can get, thank god a friend suggested me ⇒⇒⇒WRITE-MY-PAPER.net ⇐⇐⇐ otherwise I could have never completed my dissertation on time.
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

3 žaidimas. 1 turas. Bendri klausimai.

 1. 1. Atsakymai
 2. 2. 1 klausimas Kelis kartus iš eilės NBA čempionatą yra laimėjusi ne viena komanda, tačiau vienai iš jų tai pateko padaryti net 8 kartus iš eilės. Kokia tai komanda?
 3. 3. Bostono „Celtics“ (1959-66 m.)
 4. 4. 2 klausimas 1924 m. Gegužės 4 d. (prieš 70 metų) Prancūzijoje prasidėjo VIII vasaros olimpinės žaidynės. Šeimininkai iškovojo 13 aukso medalių. Daugiausiai aukso medalių laimėję JAV atletai namo parsivežė net 45 aukso medalius. O kiek medalių parsivežė Suomijos komanda? Paklaida – 5 medaliai.
 5. 5. 14. Suomiai pagal iškovotus aukso medalius užėmė antrą vietą – įsitaisė tarp JAV ir Prancūzijos.
 6. 6. 3 klausimas  1900 metais golfo meistrė amerikietė Margaret Abbott atvykusi TEN, nežinojo KUR dalyvauja. Tačiau ji tapo pirmąją amerikiete, kuri TAI laimėjo. Kokiame mieste ji lankėsi ir ką pirmoji ji laimėjo iš amerikiečių?
 7. 7.  Po pusę taško – Paryžiuje vyko Olimpinės žaidynės ir ji pirmoji amerikietė, laimėjusi auksą. Margaret manė, kad dalyvauja parodos atidarymo Paryžiuje proga parodomajame turnyre
 8. 8. 4 klausimas  Nuo 1980 metų Velse vyksta kasmetinės 35 km lenktynės, kuriose žmonės rungiasi su X. Jas sugalvojo vietos baro savininkas, išgirdęs lankytoją, kuris tikino, kad ilgoje distancijoje žmogus pralenktų X. Tačiau žmonės nuo X smarkiai atsilikdavo, todėl nuo 1985 metų su X leido lenktyniauti dviratininkams. Po ketverių metų vienas dviratininkas X aplenkė, o dviratininkams uždraudė lenktyniauti. Ir pagaliau 2004 metais žmogus aplenkė X. Šį pasiekimą po trijų metų pakartojo dar vienas bėgikas. Kas yra X?
 9. 9. Arkliai su žokėjumi
 10. 10. 5 klausimas  Originaliai šiuolaikinės penkiakovės programą sudarė šaudymas su pistoletu, fechtavimasis su špaga, 200 m plaukimas laisvuoju stiliumi, konkūrinis jojimas ir krosas. Po 2008 m. vasaros olimpinių žaidynių šiuolaikinės penkiakovės programoje atsirado kombinuota rungtis, į vieną rungtį sujungusi dvi iš išvardintų rungčių. Kokias rungtis jungia kombinuota rungtis?
 11. 11. Šaudymą ir bėgimą.
 12. 12. 6 klausimas  Šios sporto šakos šaknys užčiuopiamos XIV amžiaus Škotijoje. Tuomet šis žaidimas būdavo žaidžia tik žiemos metu. Žaidimas išpopuliarėjo ir už kelių šimtų metų buvo įkurtas Karališkasis Kaledonijos klubas. Pasaulinė šios sporto šakos federacija buvo įkurta 1966 m. taip pat Škotijoje. Apie kokią sporto šaką mes kalbame?
 13. 13. Akmenslydį arba kerlingą.
 14. 14. 7 klausimas Davis Cup – kasmetinis tarptautinis teniso turnyras, kuriame šiuo metu varžosi 137 šalių komandos. Pačiame pirmajame turnyre (1900 m.) varžėsi tik dviejų valstybių atstovai. Kokių?
 15. 15. JAV ir Didžiosios Britanijos
 16. 16. 8 klausimas Vieno Lietuvos sportininko laidotuvėse kalbą sakęs Lietuvos sporto universiteto Senato pirmininkas Aleksas Stanislovaitis sakė: „Palydime ir ringo, ir gyvenimo džentelmeną. Palydime Lietuvos simbolį“. Apie ką kalbėjo A.Stanislovaitis?
 17. 17.  A.Stanislovaitis kalbėjo Algirdo Šociko laidotuvėse. Bokso legenda palaidota Petrašiūnų kapinėse 2012 m.
 18. 18. 9 klausimas Lietuviai (atsovaudami ir Lietuvai ir SSRS) olimpinėse žaidynėse yra iškovoję 27 aukso medalius. Kuris iš šių Lietuvos sportininkų aukso medalio neturi? Danas Pozniakas (boksininkas) Lina Kačiušytė (plaukimas) Mindaugas Mizgaitis (imtyninkas) Artūras Kasputis (dviratininkas)
 19. 19.  Mindaugas Mizgaitis 2008 yra iškovojęs bronzą.  Danas Pozniakas (boksininkas) auksą laimėjo 1968 m.  Lina Kačiušytė (plaukimas) – 1980  Artūras Kasputis (dviratininkas) - 1988
 20. 20. 10 klausimas 1924 m. Gegužės 4 d. (prieš 70 metų) Prancūzijoje prasidėjo VIII vasaros olimpinės žaidynės. Olimpiadų istorijoje tie metai įsiminė ne tik dėl to. Kas dar įvyko tais metais ir pateko į olimpiadų istoriją?
 21. 21. Prancūzijoje (Šamoni mieste) įvyko pirmosios žiemos olimpinės žaidynės.

×