Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

2 žaidimas. 3 turas. Bendri klausimai.

412 views

Published on

Published in: Sports
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

2 žaidimas. 3 turas. Bendri klausimai.

 1. 1. Atsakymai
 2. 2. 1 klausimas Du kartus 10 000 metrų bėgimo 1996 ir 2000 metų Olimpinis čempionas iš Etiopijos Haile Gebreselassie iš Etiopijos išsiskiria savo bėgimo maniera. Jo kairioji ranka keistai išlenkta ir priglausta arčiau kūno nei dešinioji. Kodėl? Ką paaiškino pats atletas?
 3. 3. Tėvynėje, vaikystėje, jis kiekvieną rytą bėgdavo apie 10 kilometrų namo ir atgal, laikydamas knygas ir sąsiuvinį būtent kairėje rankoje
 4. 4. 2 klausimas  Šioje šalyje krepšinio taisyklės skiriasi nuo mums įprastų. Už „įdėtą“ kamuolį skiriami ne du, bet trys, už tolimą metimą, kai kamuolys neliečia lanko, skiriami ne trys, bet keturi taškai. Už nepataikytą baudos metimą taškas atimamas, o per paskutines tris rungtynių minutes visi taškai iš žaidimo skaičiuojami net po aštuonis taškus. Kokioje šalyje šios taisyklės?
 5. 5. Pasak Kinijos spaudos – Šiaurės Korėjoje
 6. 6. 3 klausimas Šios sporto šakos atstovų vardu buvo pavadintas 1897 –1901 m. Kinijoje vykęs liaudies sukilimas. Įvardinkite šią sporto šaką
 7. 7. Boksas
 8. 8. 4 klausimas  Daugelio plaukimo Olimpinių aukso medalių laimėtojas amerikietis Markas Spitzas garsėio ir savo X. Kartą tuometinės SSRS plaukimo rinktinės treneris, kaip pasakojo Mark, jo paklausė, ar X jam netrukdo plaukti. M.Spitz pajuokavo, kad priešingai – X padeda. Po metų, kitose varžybose M.Spitzas išvydo visus tarybinius plaukikus su X. Kas yra X?
 9. 9. Ūsai
 10. 10. 5 klausimas 1992 m. Barselonos olimpinėse žaidynėse pirmą kartą JAV garbę gynė NBA krepšininkai, o treniravo Chuckas Daly. Kiek minutės pertraukėlių jis paėmė viso olimpinio turnyro metu?
 11. 11. Nei vienos.
 12. 12. 6 klausimas Be šios čekiškos sparnuotos strėlės jau 22 metus neįsivaizduojamas nei vienas svarbiausias pasaulio ledo ritulio turnyras. Apie ką kalbama?
 13. 13.  „Škoda“ – pagrindinis tarptautinės ledo ritulio federacios rėmėjas.
 14. 14. Kas čia? 7 klausimas
 15. 15.  Olimpinis himnas.
 16. 16. 8 klausimas  Pirmą kartą jos buvo surengtos 1829 m. Kasmet vykstant šioms varžyboms trečio pagal dydį lietuvių miesto pakrantės nusidažo mėlyna spalva – tamsiai mėlynai pasipuošia palaikantieji X, šviesiai mėlynai – Y. Šios komandos pagal savo aprangą taip ir vadinamos – mėlynaisiais („blues“). Apie ką čia kalbama?
 17. 17. Aštuonviečių valčių lenktynės Oksfordas prieš Kembridžą.
 18. 18. 9 klausimas Kiek šalių yra laimėjusios olimpinį vyrų krepšinio turnyrą? Už atsakymą kiek – 0,5 tšk. Už atsakymą kas jos tokios – 0,5 tšk.
 19. 19. Keturios (JAV, Sovietų Sąjunga, Jugoslavija ir Argentina)
 20. 20. 10 klausimas  2012 birželio 30 d. Brazilijos futbolo klubo E.C.Victoria žaidėjai aikštėje pasirodė, vilkėdami ne tradicinėmis (raudona ir juoda), o balta ir juoda spalvomis margintais marškinėliais. Liepos 10 dienos varžybose marškinėlius papuošė viena raudona juosta, liepos 28 – dar viena ir taip iki rugpjūčio 14 d., kuomet komandos žaidėjau vėl vilkėjo tradicinius, raudonos ir juodos spalvos marškinėlius. Ką turėjo padaryti komandos fanai, kad būtų grąžinta raudona spalva?
 21. 21.  Kraujo donorystė. Fanai norėdami susigrąžinti tikrąsias klubo spalvas turėjo paaukoti kraujo.

×