Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Сім чудес
світу
Єгипетські піраміди

Ці піраміди, що здіймаються над гарячими пісками Лівійської пустелі та
простягаються на десятки кілом...
Олександрійський
(Форосський) маяк
Він був споруджений 283 року до н.е. за Олександра Македонського
недалеко від тогочасно...
Висячі сади Семіраміди
За 90 км від Багдада знаходяться руїни Вавилона – великого стародавнього
міста. У Вавилоні було баг...
Галікарнаський мавзолей
Це одна з найвеличніших пам'яток архітектури Стародавньої Греції.
Гробниця розташована в Малій Азі...
Колос Родоський

Велична статуя бога сонця – Геліоса – була споруджена 292 року до н.е. на
о. Родос, що в Середземному мор...
Статуя Зевса в Олімпії
Древньогрецьке місто Олімпія було осередком культу верховного бога Зевса. У
7- 6 століттях до н.е т...
Храм Артеміди в Ефесі
У 12 столітті до н.е. місто Ефес (Мала Азія) досягло небувалого розквіту.
Городяни вирішили побудува...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

89 _

605 views

Published on

 • Finally found a service provider which actually supplies an essay with an engaging introduction leading to the main body of the exposition Here is the site ⇒⇒⇒WRITE-MY-PAPER.net ⇐⇐⇐
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here

89 _

 1. 1. Сім чудес світу
 2. 2. Єгипетські піраміди Ці піраміди, що здіймаються над гарячими пісками Лівійської пустелі та простягаються на десятки кілометрів, розташовані неподалік від сучасного Каїра. Археологи нарахували 80 пірамід, не всі вони збереглися до нашого часу. Найграндіозніша – піраміда Хеопса – здіймається на 137 метрів. Вчені досі не можуть збагнути, як стародавнім людям вдалося звести такі величезні споруди та ще й надати їм правильної форми.
 3. 3. Олександрійський (Форосський) маяк Він був споруджений 283 року до н.е. за Олександра Македонського недалеко від тогочасної столиці Єгипту – Олександрії. Висота цієї гігантської споруди сягала 130-140 м. Маяк стояв 1500 років, та був зруйнований землетрусом і вивітрюванням каменя.
 4. 4. Висячі сади Семіраміди За 90 км від Багдада знаходяться руїни Вавилона – великого стародавнього міста. У Вавилоні було багато дивних споруд, але найбільше вражали висячі сади царського палацу, за легендою побудовані Семірамідою, царицею Ассирії. В садах росли рідкісні дерева та найгарніші квіти. Висячі сади були зруйновані повінню.
 5. 5. Галікарнаський мавзолей Це одна з найвеличніших пам'яток архітектури Стародавньої Греції. Гробниця розташована в Малій Азії, в столиці Карійської держави – Галікарнасі. Її висота – 50 м, а площа – 5000 кв. метрів. Мавзолей був споруджений в IV столітті до н.е. царицею Артемісією на честь царя Мавсола – дуже заможного, але жорстокого правителя. Мавзолей простояв 19 століть.
 6. 6. Колос Родоський Велична статуя бога сонця – Геліоса – була споруджена 292 року до н.е. на о. Родос, що в Середземному морі. Її побудували місцеві жителі в пам'ять про успішну оборону острова від нападу полководця Деметрія та його військ. На семиметровому пагорбі здіймалася статуя юнака заввишки 36 метрів. Скульптура не простояла й півстоліття, бо була зруйнована землетрусом.
 7. 7. Статуя Зевса в Олімпії Древньогрецьке місто Олімпія було осередком культу верховного бога Зевса. У 7- 6 століттях до н.е тут було зведено безліч архітектурних шедеврів, з-поміж яких і величезна статуя Зевса. Автор творіння – відомий скульптор – Фідій. Величезний Зевс сидів на троні, зробленому із золота, слонової кістки та коштовних каменів. Статуя була перевезена до Константинополя, де згоріла під час пожежі 426 року.
 8. 8. Храм Артеміди в Ефесі У 12 столітті до н.е. місто Ефес (Мала Азія) досягло небувалого розквіту. Городяни вирішили побудувати храм на честь його покровительки – Артеміди – богині родючості, полювання, мисливства, хоронительки цноти й породіль. Будівництво храму тривало 120 років. Споруда сильно постраждала від пожежі, була розграбована та зрештою поглинена болотистим ґрунтом.

×