Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Педагогічна рада на тему: "Національно - патріотичне виховання в школі та сім'ї"

40,996 views

Published on

Презентація. Педагогічна рада на тему: "Національно - патріотичне виховання в школі та сім'ї".

Published in: Education

Педагогічна рада на тему: "Національно - патріотичне виховання в школі та сім'ї"

 1. 1. Педагогічна рада на тему: «Національно – патріотичне виховання в школі та сім’ї» 29 грудня 2014 рік 9:30
 2. 2. Любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води… В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди… В. Сосюра
 3. 3. Поняття патріотизму *ПАТРІОТИЗМ – це, образно кажучи, сплав почуття й думки, осягнення святині – Батьківщини - не тільки розумом, а й передусім серцем. *ПАТРІОТИЗМ починається з любові до людини. *ПАТРІОТИЗМ починається з колиски. ( В. Сухомлинський)
 4. 4. Бути патріотом означає:  любити материнську мову, свій дім, батьків, всіх людей, природу рідного краю, звичаї;  шанувати традиції народу, людську працю.
 5. 5. Національно - патріотичне виховання у сучасній школі  Ідеалом виховання виступає різнобічно та гармонійно розвинений національно свідомий, високоосвічений, життєво компетентний громадянин, здатний до саморозвитку та самовдосконалення.  Головною домінантою національно-патріотичного виховання молоді є формування у особистості ціннісного ставлення до навколишнього дійсності та самої себе, активної за формою та моральної, за змістом, життєвої позиції.  В основу системи національно-патріотичного виховання покладено ідею розвитку української державності як консолідуючий чинник розвитку суспільства й нації в цілому. Форми й методи виховання базуються на українських народних традиціях, кращих надбаннях національної га світової педагогіки й психології.
 6. 6. Нормативно – законодавча база з організації національно – патріотичного виховання у 2014 – 2015 н. р. 1.Наказ МОН України, молоді та спорту, Міністерства оборони, Міністерства туризму та краєзнавства № 3754/981/538/49 27 жовтня 2009 року «Про затвердження Концепції національно – патріотичного виховання молоді» 2.Наказ МОН України № 1232 від 27.10. 2014 «Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді». 3. Кабінет міністрів України, нарада від 18.09.2014 року щодо питань національно – патріотичного виховання учнівської молоді. 4.Концепція національно – патріотичного виховання молоді. 5.План заходів щодо посилення національно – патріоичного виховання дітей та учнівської молоді( додаток до наказу МОН № 1232 від 27.10.2014 року».
 7. 7. Плани заходів щодо національно – патріотичного виховання учнів у КЗО «СЗШ № 119» ДМР  Заходи щодо впровадження Концепції національно – патріотичного виховання молоді на період 2010- 2015 роки  План заходів щодо підвищення рівня патріотичного виховання учнівської молоді шляхом проведення на постійній основі тематичних екскурсій з відвідування об’єктів культурної спадщини на період до 2015 року  План заходів щодо героїко – патріотичного виховання учнів  План заходів щодо підготовки та участі учнів школи у Всеукраїнській історико – краєзнавчій акції «А ми тую славу збережемо»  План заходів щодо посилення національно – патріотичного виховання дітей та учнівської молоді
 8. 8. Загальношкільні заходи з національно – патріотичного виховання  Традиційний щорічний шкільний ярмарок( до свята Покрови, до Дня Святого Миколая).  День українського козацтва  «Джура»( «Сокіл»)  Конкурсно – розважальна програма для старшокласників «Один день в армії»  Робота шкільної кімнати Пам’яті та Слави  Вшанування ветеранів ВВВ  Вшанування воїнів , які брали участь у воєнних діях на територіях інших держав  Вшанування воїнів, які беруть участь в АТО  Вшанування жертв голодоморів та політичних репресій  День Соборності України  Тиждень права  Волонтерська діяльність  Уроки патріотизму  Участь у міських довгострокових програмах  Відвідування театрів, музеїв  Екскурсії  Спортивно – туристичні заходи та змагання
 9. 9. День українського козацтва
 10. 10. «Джура»( «Сокіл»)
 11. 11. Конкурсно – розважальна програма для старшокласників «Один день в армії»
 12. 12. Робота шкільної кімнати Пам’яті та Слави
 13. 13. Учні школи та ветерани ВВВ
 14. 14. Учні школи та воїни- афганці
 15. 15. Вшанування пам’яті Ігора Коцяра Ігор Коцяр, випускник школи 2010 року. Загинув в боях під Лисичанськом 23.07.2014 року
 16. 16. Волонтерська допомога бійцям АТО
 17. 17. Малюнки, обереги, листи бійцям АТО
 18. 18. Благодійний ярмарок для бійців АТО
 19. 19. Вшанування пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій
 20. 20. Тиждень права
 21. 21. Вибори Президента школи
 22. 22. Ми - патріоти
 23. 23. Спортивно – туристичні змагання
 24. 24. Національно – патріотичні уроки вчителя 4-а класу Кузьмічової О.І.
 25. 25. Національно – патріотичні уроки української літератури вчитель Доненко Н.В.
 26. 26. «Наддніпрянські замальовки
 27. 27. З НОВИМ 2015 РОКОМ щиро вітаємо Хай Новий рік у вишиванці Розбудить Вас щасливо вранці, І принесе у Вашу хату – Усмішок й радощів багато. Розбудить приспані надії, Зерном і щастям Вас засіє, Зігріє миром і любов’ю І подарує Вам здоров’я! Дякую за увагу!)))

×