Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

МІЙ КАБІНЕТ

248 views

Published on

Кабінет історії та правознавства

Published in: Education
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

МІЙ КАБІНЕТ

 1. 1. КЗО СЗШ №15 Красногвардійського району м. Дніпропетровська КАБІНЕТ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА
 2. 2. «Педагогу мають бути притаманні якості близькі до материнських. Як мати віддає своїм дітям все найкраще, так і педагог вкладає свою душу в учнів. У цьому внутрішній світ професії вчителя.» МЕТА — розвиток учня «Вірте в талант і творчі здібності кожного вихованця. Людина — неповторна» В.Сухомлинський
 3. 3. Кабінет історії та правознавства ● Кабінет історії та правознавства — це спеціально обладнане приміщення загальноосвітнього навчального закладу із створеним навчальним середовищем, оснащеним сучасними засобами навчання, шкільним обладнанням згідно з санітарно- гігієничними нормами і правилами облаштування.
 4. 4. Основна мета створення навчального кабінету історії та правознавства ● Основна мета створення навчального кабінету історії та правознавства полягає у забезпеченні оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу та реалізації завдань Державного стандарту базової і повної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 року за № 24
 5. 5. Завдання функціонування навчального кабінету з історії та правознавства Завданням функціонування навчального кабінету з історії і правознавства є створення передумов для: ● Організації колективного, індивідуального та диференційованого навчання; ● Раелізації практично-дійової і творчої складових змісту навчання; ● Забезпечення в основній школі допрофільної підготовки учнів, у старшій школі — профільного і поглибленого навчання; ● Організації роботи гуртків та факультативів; ● Проведення засідань шкільних методичних обєднань учителів історії та правознавства; ● Індивідуальної підготовки вчителя до занять, що сприяє підвищенню його науково-методичного рівня.
 6. 6. ДЕРЖАВНА СИМВОЛІКА
 7. 7. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
 8. 8. Навчальна література
 9. 9. Таблиці, схеми, ілюстрації з історії та правознавства
 10. 10. МЕТОДИЧНА ТА ДОВІДКОВА ЛІТЕРАТУРА
 11. 11. ВИХОВНА РОБОТА
 12. 12. Форми викладання історії та правознавства у кабінеті

×